Kreatywne pomysły na dekoracje halloween w mrocznym styluHalloween to święto obchodzone 31 października w Stanach Zjednoczonych i innych częściach świata. Jest to festiwal, który celebruje starożytne celtyckie święto Samhain. Słowo „Halloween” pochodzi od staroangielskich słów „halig” oznaczających „święty” i „e'en”, co oznacza wieczór. Kreatywne pomysły na dekoracje na Halloween w ciemnym stylu można wykonać na wiele sposobów, takich jak czaszki, pająki, nietoperze, duchy i inne przerażające przedmioty, aby stworzyć niesamowitą atmosferę.

Wiszące nietoperze

Wiele osób kojarzy nietoperze i inne skrzydlate stworzenia z Halloween. Te przedmioty mogą dodać dużo upiornego uroku do twojego domu, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Są one również świetne na przyjęcia i inne spotkania, gdzie chcesz dodać upiorny klimat. Jeśli chcesz umieścić nietoperze lub inne skrzydlate stworzenia we wnętrzu, poszukaj dużej wersji dekoracji. Może to być świetny sposób, aby złożyć oświadczenie w swoim domu. Możesz również użyć ich na zewnątrz na ganku lub na drzewach, lub na balkonie lub dachu. Jeśli chcesz dodać upiorny akcent do swojego chodnika lub podjazdu, duża, wisząca dekoracja jest świetnym wyborem.

Mroczna sztuka ścienna lub rzeźby

Jeśli chcesz dodać trochę strasznego uroku do swoich ścian, nie możesz się pomylić z ciemnym, upiornym obrazem. Istnieje wiele stylów do wyboru, ale jeśli chcesz uzyskać naprawdę upiorny wygląd, wybierz obraz, który jest bardzo ciemny i złowieszczy z nutą makabry. Wybierz styl, który przypomina klasyczny horror. Portret o niesamowitym charakterze to kolejny świetny wybór. Portrety z ciemnym tłem i ponurym tematem są idealne do ożywienia nastroju w Twoim domu w sezonie Halloween. Świetnie nadają się również na przyjęcia, zwłaszcza te tematyczne. Ale nie poprzestawaj na tym. Możesz również użyć rzeźb i figurek dekoracyjnych, aby ożywić swój dom w upiornym nastroju.

Zestawy dekoracyjne

Są to klasyczne dekoracje na Halloween, zawierające wszystko od nietoperzy do pająków do szkieletów. Istnieje również wiele odmian, które zawierają bardziej nowoczesne dekoracje, od kociołków i Jack-o'-lanterns do mioteł czarownic i nawiedzonych domów. Możesz umieścić te elementy wystroju na prawie każdej powierzchni w domu, w tym ścian, sufitów, parapetów i drzwi. Jeśli chcesz mieć dekoracje ścienne, które są naprawdę upiorne, spróbuj powiesić kilka dekoracji o tematyce czaszki. Możesz również użyć pajęczyny lub dwóch, aby nadać ścianie naprawdę mroczny i upiorny wygląd. Innym klasycznym sposobem na udekorowanie ścian z upiornym akcentem jest użycie pajęczyny. Możesz użyć naturalnych pajęczyn lub kupić sztuczne.