Zostań Blogerem OtokoClub

Zapraszamy do współpracy ludzi ciekawych, o lekkim piórze, którzy mają ochotę dzielić się obserwacjami i nie obawiają się dyskutować, a także nie boją się konfrontacji z przeciwnymi opiniami. W naszym Portalu wszyscy Członkowie, Blogerzy i Eksperci znani są z wizerunku i nazwiska, dlatego liczymy na wysoki poziom dyskusji nieosiągalny w anonimowych portalach.

Prosimy Blogerów, który chcieliby publikować swoje wpisy w Portalu, o zarejestrowanie się pod tym linkiem. Prosimy postępować zgodnie z wytycznymi.

Po rozpatrzeniu aplikacji Redakcja zawiadamia Blogera o przyjęciu lub odrzuceniu aplikacji. Do czasu rozpatrzenia aplikacji Bloger może korzystać ze wszystkich funkcjonalności Portalu, jako Członek.

Zarejestrowany Bloger otrzymuje możliwość samodzielnej publikacji wpisów (zakładka Dodaj wpis w Profilu). Bloger otrzymuje również nieodpłatny dostęp do wszystkich treści i funkcji Portalu. Prosimy Blogerów o umieszczanie swojego życiorysu i zdjęcia w Profilu.

Zapraszamy do współpracy szerokie grono Blogerów. Nasi Członkowie interesują się różnymi zagadnieniami. Wierzymy, że znajdziemy Blogerów, którzy pomogą nam odpowiedzieć na nurtujące pytania o przyszłość społeczeństwa i państwa, demokracji, kultury czy gospodarki.

Od Blogerów oczekujemy opinii i wypowiedzi w formie nieodpłatnych wpisów nie rzadziej niż raz tygodniowo. Prosimy Blogerów o publikowanie wykresów, danych, zdjęć, statystyk lub innych materiałów, do których mają prawa własności, prawa autorskie lub pokrewne.

Bloger powinien zapoznać się i przystać na zasady określone w Regulaminie. W szczególności dotyczy to przekazania uprawnień do powielania wpisów stworzonych przez Blogera.

Gorąco zapraszamy wszystkich ciekawych Blogerów. Zostań Blogerem OtokoClub!

Wydawca i Redakcja portalu OtokoClub.pl
6 czerwca 2014