Zostań Ekspertem OtokoClub

Zapraszamy do współpracy ludzi doświadczonych, praktyków, z dorobkiem naukowym, specjalistów w swoich dyscyplinach, którzy mają ochotę dzielić się opiniami i nie obawiają się dyskutować, a także nie boją się konfrontacji z przeciwnymi opiniami. W naszym Portalu wszyscy Członkowie, Blogerzy i Eksperci znani są z wizerunku i nazwiska, dlatego liczymy na wysoki poziom dyskusji nieosiągalny w anonimowych portalach.

Prosimy Ekspertów, który chcieliby publikować swoje artykuły w Portalu, o zarejestrowanie się pod tym linkiem. Prosimy postępować zgodnie z wytycznymi. Po rozpatrzeniu aplikacji Redakcja zawiadamia Eksperta o przyjęciu lub odrzuceniu aplikacji. Do czasu rozpatrzenia aplikacji Ekspert może korzystać ze wszystkich funkcjonalności Portalu, jak Członek.

Zarejestrowany Ekspert otrzymuje możliwość samodzielnej publikacji artykułów (zakładka Dodaj Artykuł w Profilu). Ekspert otrzymuje również nieodpłatny dostęp do wszystkich treści i funkcji Portalu. Prosimy Ekspertów o umieszczanie swojego życiorysu i zdjęcia w Profilu.

Zapraszamy do współpracy Ekspertów różnych dziedzin. Nasi Członkowie interesują się różnymi zagadnieniami. Wierzymy, że znajdziemy Ekspertów, którzy nie boją się celnych komentarzy Członków OtokoClub. Szukamy Ekspertów, którzy chcą odpowiadać na nurtujące nas pytania o przyszłość społeczeństwa i państwa, demokracji, kultury czy gospodarki.

Od Ekspertów oczekujemy opinii i wypowiedzi w formie nieodpłatnych artykułów. Nie narzucamy Ekspertowi wielkości artykułu. Ekspertów prosimy o zamieszczanie w artykułach wykresów, danych, zdjęć, statystyk lub innych materiałów, do których mają prawa własności, prawa autorskie lub pokrewne.

Ekspert powinien zapoznać się i przystać na zasady określone w Regulaminie. W szczególności dotyczy to przekazania uprawnień do powielania artykułu stworzonego przez Eksperta.

Gorąco zapraszamy Ekspertów, którzy mają coś do powiedzenia, do współpracy, wymiany opinii i komentowania.


Wydawca i Redakcja portalu OtokoClub.pl
6 czerwca 2014