O nas

Czytasz, lubisz wiedzieć?

Jeśli tak, jak my kochacie czytać i dyskutować, to ten portal jest dla Was. Oddajemy w Wasze ręce portal dyskusyjny OtokoClub - miejsce spotkań i wymiany opinii. Tu możecie czytać artykuły Ekspertów, nie dziennikarzy, którzy mają bogate doświadczenie. Poznajcie poglądy Ekspertów, komentujcie ich opinie, zadawajcie im pytania.


Publikuj u nas

Zapraszamy Ekspertów i Blogerów do publikowania lub przedruków artkułów i wpisów, które pomogą zrozumieć, jak działa społeczeństwo, gospodarka, świat polityki, podatki lub demokracja. Po zarejestrowaniu się Eksperci i Blogerzy otrzymują możliwość samodzielnego publikowania artykułów w naszym portalu. Zapraszamy odważnych Ekspertów i Blogerów, którzy nie boją się konfrontacji swoich opinii z krytyką Członków OtokoClub. Kliknij tu, aby się zarejestrować.

 

Pytaj, aby zrozumieć świat

Umożliwiamy Wam rzeczową dyskusję i poszukiwanie odpowiedzi na nurtujące pytania. Konfrontujemy opinie Ekspertów, Blogerów i Członków OtokoClub. Macie możliwość polemizowania, jak również przesyłania prywatnych wiadomości pomiędzy Ekspertami, Blogerami lub Członkami.

 

Nasze zasady

Nadrzędnymi zasadami OtokoClub są otwartość i szacunek. Nasi Członkowie to ludzie odważni, którzy chcą otwarcie i pod swoim nazwiskiem dyskutować oraz przedstawiać swoje opinie. Odcinamy się od powszechnej w Internecie anonimowości i obrażania adwersarzy pod pseudonimem. Jesteśmy wolnymi ludźmi i chcemy otwarcie rozmawiać o wielu ważnych i trudnych sprawach. Nie chcemy, by w naszej dyskusji brały udział osoby, które nie mają odwagi głosić swoich poglądów pod własnym nazwiskiem. Przedstaw się, napisz jakie jest Twoje hobby, wklej swoje zdjęcie, aby inni mogli Cię poznać.

 

Dyskutuj, komentuj

OtokoClub to forum poważnych dyskusji. Nie chcemy zajmować się chwilowymi wydarzeniami, które co dzień zapełniają strony serwisów informacyjnych. Nie chcemy konkurować z innymi stronami internetowymi goniącymi za newsami, chyba że te mają istotne znaczenie dla naszego życia. Wolimy spojrzeć na świat z lotu ptaka.

 

Otwartość, bez anonimowości

OtokoClub jest miejscem, w którym bezpiecznie, bez obawy o narażenie się na bezkarne ataki, można prowadzić poważną dyskusję oraz polemizować z Ekspertami i Blogerami o wszystkich sferach życia. OtokoClub umożliwia Wam zapraszanie Ekspertów lub Blogerów, którzy Waszym zdaniem mogą odpowiedzieć na nurtujące Was pytania, czy rozwiać wątpliwości z każdego ważnego dla Was tematu.

 

Poziom i kultura

Chcemy, aby OtokoClub stało się synonimem poważnej i kulturalnej rozmowy, o którą tak dzisiaj trudno. Od Was zależy kształt dyskusji. OtokoClub ma odzwierciedlać Wasze oczekiwania i pobudzać Wasze dążenia. Eksperci i Blogerzy pomogą Wam zrozumieć i przewidzieć świat.

 

Zaproś znajomego

Jeśli spodobał Ci się nasz portal, to zaproś swoich znajomych. Jeśli chciałbyś podyskutować z innym Ekspertem, zaproś go do OtokoClub. Jeśli masz uwagi o funkcjonowaniu portalu, napisz do nas.

 

Nasze motto

Platon - Rozmawiać i poznawać na tym polega szczęście.

 

Zapraszamy!

Rafał Wójcik

Wydawca portalu OtokoClub.pl
4 maja 2015